У мережі показали унікальний модифікований радянський позашляховик "Нива". Головною відмінністю цього унікального автомобілю є те, що він шестиколісний.

Відповідну публікацію розмістили на порталі «авто24»

Якщо подивитися на цю шестиколісну "Ниву", то можна подумати, що це відповідь Mercedes-AMG G63 6х6.

Зрозуміло, що це не заводський екземпляр, цей автомобіль модифікував справжній ентузіаст і любитель своєї справи.

Один чоловік, який проживає в південноамериканському місті Сан-Хосе-дель-Гуав'ярі, Колумбія, модифікував Lada Niva і зробив її шестиколісною.

Якщо подивитися на цього «гіганта», то можна зрозуміти, що у нього класичний кузов від «Ниви» 1977 року. Він забезпечений 2,5-літровим двигуном Kia, трансмісією від Land Cruiser 80 і елементами приводу від спецтехніки Caterpillar.

На превеликий жаль, характеристики цього "монстра" невідомі, але можна сміливо сказати, що на піску він відчуває себе як в домашніх умовах.

Модифікований позашляховик з Південної Америки привертає дуже багато уваги. Його підвіска з великими ходами, силові бампера, розширена колія і світлодіоди просто заворожують.

Шестиколісну "Ниву" зібрали навколо кастомної рами і її задні осі працюють синхронно.

Модифікований позашляховик може пройти будь-які перешкоди завдяки дизельному двигуну. Він може похвалитися своєю прохідністю, так як має високопрофільні колеса від Land Cruiser.

Потрібно відзначити, що ця "Нива" просто захоплює. Чоловік виконав колосальну і дуже важку роботу, щоб на світ з'явився такий «красень».

Нагадаємо, що українцям повідомили про те, що в силу увійшли нові ПДР.

Як раніше повідомляв портал "Hyser", у соціальній мережі показали Запорожець у Франції.

Також портал "Hyser" писав, що у мережі показали унікальний Запорожець золотого кольору.