Скандальний російський продюсер Андрій Разін звернувся до шанувальників і розповів про свою схожість з Аллою Пугачовою. Не секрет, що шоу-бізнесовий діяч нерідко порівнює себе з колегами по естраді і без сорому говорить про свої достоїнства.

Так, ідейний натхненник групи "Ласковый май" Заявив: "Підтверджую, що я, як і Алла Борисівна Пугачова, вибірково боровся з конкурентами. Вона боролася до 1988 р., а я - з 1988 по 1993». За словами артиста, мова йде про боротьбу з тими, хто потенційно міг нашкодити йому особисто або його підопічним музикантам.

Також Андрій Разін зазначив, що відноситься себе до категорії борців за справедливість і тих, хто протестує проти порушення моральних принципів: "Вони виходять на сцену, беруть мікрофони і говорять цим негідникам, що вони не праві, як це зробив на премії МУЗ-ТВ Моргенштерн". Саме тому, продюсер "ЛМ" завжди намагався захистити свої вихованців від участі в подібних заходах.

Що стосується методів боротьби за ту саму заповітну популярність, то екс-друг Юрія Шатунова зазначив: "У радянські часи потрібно було дружити з ЦК КПРС, бути племінником Горбачова або бути подругою міністра культури. Тому я не засуджую Аллу Борисівну".

В якості ілюстрації до свого послання Андрій Разін опублікував колаж, яким спробував продемонструвати свою зовнішню схожість з Примадонною.

До слова, в одному з попередніх постів він розповів про те, як одного разу доля звела його з Аллою Борисівною і вона розкрилася в абсолютно новому світі. За розповіддю артиста, виконавиця хіта про мільйон "червоних троянд" намагалася "перекрити" його колективу шлях до вершини музичного Олімпу.

Раніше "Hyser" писав про те, що Оля Полякова вийшла на публіку в прозорому гольфі і пожартувала на тему свого віку.

Також наш портал розповів про те, що у мережі з'явилося унікальне архівне фото, зроблене за часів молодості Алли Пугачової.

Нагадуємо, що Анастасія Волочкова влаштувала собі турецькі канікули і обурила публіку відвертою позою.