Відомий музикант Валерій Харчишин розповів про подробиці свого життя

Відомий музикант, фронтмен популярної групи "Друга Ріка" вирішив перевірити здібності учасників шоу "Битва екстрасенсів" і поділився подробицями про своє життя, розповівши, крім усього іншого, і про хворобу сина. Про це повідомляє iнформаційний портал "РБК-Україна".

Так, музикант розповів, що раніше вважав, що немає нічого страшнішого за смерть, проте зрозумів, що хвороба сина виявилася страшнішою. У Харчишина в сім'ї у чоловіків безліч проблем. У певний момент, розповів артист, він залишився з сином додому, проте це вже не та людина, яку ти знаєш, і в результаті залишається тільки тепла, а душа просто йде.

За словами Харчишина, його син хворіє вже протягом трьох років, зараз пішов четвертий. Він додав, що він страждає від того, що в його спогадах дитина одна, а по приходу додому — це інша людина, з якої витягнули все зсередини.

Фронтмен також розповів про день, який став його другим днем народження. Так, 24 вересня Валерій на своєму автомобілі поспішав до пологового будинку, де його дружина народила другого сина. Харчишин був дуже втомленим через недосип і заснув за кермом, в результаті чого потрапив у ДТП. Автомобіль був повністю знищений. Дивно, але лікар швидкої допомоги, яка приїхала на місце, випадково визначив, що у артиста розірвана нирка і відбувається внутрішня кровотеча, за рахунок чого Валерія і вдалося врятувати.

До цього інформаційний портал "Hyser" повідомляв, що стало відомо, як Пугачова познайомилася з Галкіним.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Добронравов опублікував фотографію в оточенні синів.

Також "Hyser" писав, що Надя Дорофєєва показала татуювання в таємному місці.