Українська співачка Надя Дорофєєва опублікувала на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram довгий пост, в якому розповіла про долю подарованих артистам букетів.

Знаменитість зізналася, що після виступів артисти, як правило, отримують безліч яскравих і розкішних букетів. Але, на жаль, не завжди виходить забрати всі подарунки з собою, а тому квіти знаходять "друге життя" в руках інших людей.

"Тому артисти забирають з собою в готель максимум пару букетів. Решту ми намагаємося завжди роздарувати: офіціантам, які обслуговують у закладі, персоналу в готелі, де зупиняємося, працівникам концертного майданчика ... загалом, намагаємося дати букетам друге життя!"- пояснила зірка.

Надя Дорофєєва зізналася, що іноді після концерту вона залишається в порожньому залі і фотографується з квітами, які їй подарували фанати. А потім артистка запропонувала поклокнникам лайфхак, який, цілком можливо, приніс би більше користі:

"Але, чесно-якби замість букетів глядачі кожен раз дарували мені шкарпетки, я була б дуже щаслива, тому що вони не пропадають 🤣 🤣 🤣" - запропонувала зірка.

Гості сторінки знаменитості оцінили її послання, а чоловік Володимир Дантес - похвалив за оригінальний стратегічний хід. Також у справу втрутився друг і екс-колега Наді Дорофєєвої по групі "Время и Стекло" Олексій Завгородній. До речі, він розповів, що їй подобається отримувати в подарунок.

Раніше "Hyser" писав про те, що у Мережу злили зворушливе фото Алли Пугачової з батьками Максима Галкіна.

Також наш портал розповів про те, що Регіна Тодоренко згадала про те, з чого почала свій творчий шлях на естраду.

Нагадуємо, що дочка Олі Полякової здивувала фанатів зміною іміджу і стильним образом.