Не секрет, що в Верховній Раді нерідко можна побачити нардепів в стильних і дорогих нарядах. Багато народні обранці вважають за краще виглядати ефектно, щоб виробляти яскраві враження не тільки глибиною думок, але і зовнішнім виглядом.

А днями народний депутат України Юлія Тимошенко з'явилася у Верховній Раді в контрастному образі. Вона одягла червону міді-спідницю, білу блузу і чорний укорочений жакет з декором у вигляді золотих гудзиків. Look який ідеально підкреслив її фігуру. Вбрання політик доповнила чобітьми на високих підборах. До слова, як повідомляє видання »УНІАН", Юлія Володимирівна живить слабкість до взуття на підборах.

Варто відзначити, що в схожому образі прийшла до Верховної Ради і ще одна політична діячка Наталія Королевська.

Варто відзначити, що в мережі із завидною регулярністю з'являються фото, на яких Юлія Тимошенко виглядає нетривіальною і елегантно. Протягом всієї політичної кар'єри, вона експериментувала з іміджем і навіть перетворювалася на брюнетку.

До слова, кілька років журнал "Фокус" опублікував аналіз образів Юлії Тимошенко, проведений професійним стилістом. "Всі тканини її нарядів-переважно жорсткі, що згубно для її грушоподібного типу фігури. Сукні найчастіше некоректно сидять і збираються в незграбні і компрометуючі смакові складки" - пояснив тоді модний експерт.

Раніше "Hyser" писав про те, що Ніна Матвієнко розповіла про розставання з чоловіком через 50 років шлюбу.

Також наш портал розповів про те, що Юлія Тимошенко похвалилася ідеальною фігурою і витонченою талією в елегантному вбранні.

Нагадуємо, що Юлія Тимошенко показала, як відсвяткувала річницю весілля.