Історію чотирьох друзів, яких в лихі 90-ті об'єднала злочинне угруповання "Бригада", лідером якої став Олександр Бєлов, в 2000-них знали практично всі. Після показу серіалу Сергій Безруков, Володимир Вдовиченков, Дмитро Дюжев і Павло Майков отримали просто божевільну популярність. У якийсь момент прокинувся відомим і Дмитро Гуменецький, ось тільки дуже скоро в його житті все пішло шкереберть.

Так, стало відомо, що 29 жовтня в одному з хоспісів Москви помер російський актор Дмитро Гуменецький, знайомий мільйонам росіян за роллю за роллю Шмідта, начальника охорони Саші Білого в серіалі "Бригада". 31-го числа його поховали, пишуть росЗМІ.

Причиною смерті чоловіка стала онкологія, з якою 49-річний актор боровся кілька років.

Потрібно відзначити, що у Дмитра Гуменецького професійний акторської освіти не було. До кар'єри в кіно він двічі брав участь у бойових діях на Північному Кавказі. У минулому кадровий військовий, майор Спецназу Внутрішніх військ МВС Росії, Дмитро був запрошений в серіал" Бригада " тільки по чистій випадковості. Режисер серіалу Олексій Сидоров згадував, що коли побачив Гуменецького, то відразу відзначив його брутальний вигляд, шрам на обличчі і наголо поголену голову.

Однак серіал" Бригада " не став єдиною роботою в театральній кар'єрі Гуменецького. Артист також встиг відзначитися епізодичними ролями у фільмах" Ніжний вік", "магнітні бурі"," Бумер"," Правда приховує брехню" і "ціна життя".

Однак з 2015 року в долі актора настав складний період у фінансовому плані. Саме через це він зважився на кримінал. Таким чином у вересні 2015 року Дмитро Гуменецький був засуджений на вісім років за зберігання великої партії наркотиків і відправлений в колонію суворого режиму.

Він надав свій гараж в підмосковному Солнечногорську в якості складу для розміщення там 280 кг концентрату спайса з країн Південно-Східної Азії. Причому слідству вдалося встановити, що продавати заборонені речовини він не збирався, а просто їх зберігав.

Він повинен був вийти на свободу в 2023 році, проте навесні 2021 року звільнився з колонії суворого режиму в Рязанській області
за УДО через проблеми зі здоров'ям. Останні кілька днів Гуменецький провів у хоспісі міста Москви.

Раніше інформаційний портал Hyser повідомляв, що не стало зірки легендарного серіалу"Друзі".

Також, помер учасник популярної групи ДДТ.

Нагадуємо, що У мережі повідомили про смерть відомого телеведучого.