Знаменитий український шоумен і блогер Олексій Дурнєв дав відверте інтерв'ю журналісту Дмитру Гордону і розповів, як ставиться до президентства Володимира Зеленського.

Крім того, телеведучий повідав про те, як він познайомився з нинішнім гарантом, повідомляє портал УНІАН. "Якось старається, але йому дуже важко" – так охарактеризував дії Володимира Зеленського Олексій Дурнєв.

Блогер вважає, що він гарант екс-комік переоцінив свої сили і при цьому «практично ні з чим не розібрався». Ведучий проекту "Дурнєв дивиться сторіс" зазначив, що у людини, яка хоче розібратися з величезною кількістю проблем в нашій країні, повинен бути великий багаж знань. Як приклад Олексій Дурнєв нагадав про війну на Донбасі, яка досі не завершена.

"Я йому не заздрю, чесно кажучи. Потрібно розуміти, що Зеленський і так непогано жив. У нього все було. У нього була народна любов. У нього були гроші, безумовно. І я думаю, в необхідних будь-якій людині, достатніх кількостях " - констатував він. Прокоментував інтернет зірка і те, що з набуттям статусу політика, у Зеленського значно зменшилася кількість вільного часу.

Розповів він і про те, як познайомився з Володимиром Зеленським. Це сталося близько 8 років тому в компанії спільних друзів. Дурнєв зізнався, що був сильно підшофе і пішов в туалет. А нинішній президент якраз з нього виходив. Шоумен звернувся до нього: "Ось, Володимир Олександрович, мєсто встрєчі ізмєніть ніззя... ". На що Зеленський нічого не відповів і просто пішов далі.

Раніше "Hyser" писав про те, що у мережі розповіли про те, хто стане новим героєм "Холостяка".

Також наш портал розповів про те, що Анна Семенович влаштувала фотосесію в купальнику і підкорила фанатів округлими формами.

Нагадуємо, що Андрій Разін розповів про свою схожість з Аллою Пугачовою і згадав про те, як вони "знищували" конкурентів по естрадному цеху.