Потап і Настя Каменських люблять дивувати аудиторію ефектними публікаціями в соцмережі. Артисти багато часу витрачають на те, щоб створювати цікавий і місцями кумедний контент, який викликає досить неоднозначну реакцію в соцмережах.

Так, нещодавно на сторінці Олексія Потапенка з'явився пост, в якому він разом зі своєю спокусливою коханою виконали запальний танець. Справедливості заради варто сказати, що хореографічні старання Потапа були оцінені набагато нижче, ніж імпровізація його дружини.

Настя Каменських позувала в кадрі яскраво-червоному купальнику і продемонструвала аудиторії принади своєї фігури. У підписі до публікації Потап висловився на тему цілеспрямованості та вміння досягати поставлених цілей у житті.

"Коли ви дізналися на що ви здатні, почніть це застосовувати, але пам'ятайте дорога ложка до обіду! Складіть свої таланти і вміння в піхви, адже це те в чому ви дійсно хороші..."- пояснив продюсер.

У коментарях до посту фоловери не скупилися на компліменти, але все ж не обійшлося і без критичних зауважень з приводу того, що зіркове подружжя поводиться занадто несерйозно. Окремої уваги заслужив живіт Насті Каменських, який вона нібито занадто втягнула. До слова, критика через фігуру звучить на адресу виконавиці дуже часто.

Раніше "Hyser" писав про те, що внучка Софії Ротару підкорила шанувальників ідеальною фігурою і натякнула на рішучий настрій.

Також наш портал розповів про те, що Надя Дорофєєва розкрила правду про те, куди діваються всі букети після концертів.

Нагадуємо, що Анна Семенович влаштувала фотосесію у фіолетовому купальнику і зізналася, що вважає себе і свою фігуру ідеальною.