У мережі розмістили дуже забавну і незвичайну інформацію, в якій йдеться про те, що до мера Полтави в гості прийшов дуже цікавий гість.

Відповідний пост розмістили на порталі «Главком»

У соціальній мережі оприлюднили дуже кумедне і навіть миле відео. На кадрах можна побачити білочку, яка забігла в будинок до голови Полтави Олександра Мамая.

Маленький і дуже милий звір забіг в квартиру чиновника і спробував сховатися на розкішній люстрі. Щоб зловити "пухнастика" меру Полтави довелося викликати рятувальну бригаду.

Якщо подивитися на відеоролик, то можна помітити, як спритна білка піднялася на самий верх шикарною і дорогий люстри. У той час, як білочка рухалася і бігала по люстрі, можна було чути мелодійні звуки від світильника. Мер Полтави знімав на камеру телефону милого звірка і намагався його зловити.

У повідомленні, які виклали в телеграм-каналі йдеться, що білочка мабуть шукала горіхи в будинку Мамая. Мер Полтави викликав рятувальників, щоб зловити білочку, яка бігала по його будинку, після чого вискочила на люстру. За кадрами можна почути голос голови Полтави: "У неї вже немає сил. Вона зрозуміла, що за її душею йдуть. Вона ще молода".

Потрібно підкреслити, що білочці вдалося спуститися з розкішної люстри, але їй не вдалося втекти від людей, які її все-таки зловили. Доля білочки не відома, сподіваємося, що її просто відпустили.

Нагадаємо, що у мережі показали жінку, яка прийшла в супермаркет з собакою в масці.

Як раніше повідомляв портал "Hyser", у мережі розповіли про унікальні можливості кішок.

Також портал "Hyser" писав, що у мережі розмістили дуже незвичайний вірш, який присвячений бездомним собакам.