Після винаходу гаманця, даний аксесуар для зберігання грошових купюр, став популярний практично серед усього населення планети.

А маги, чаклуни і екстрасенси пов'язали з ним велику кількість повір'їв, пише "Телеграф". І крім того, придумали безліч прикмет, щоб фінансове становище власника поліпшувалося з кожним днем.

Однак багато хто звик зберігати в гаманці не тільки гроші, але і інші речі серед яких важливі і не дуже.

Саме тому езотерики склали список найбільш непотрібних речей, які зберігаються в ньому. Мало того, що вони не потрібні, так ще й можуть серйозно нашкодити людині.

Перше і найпоширеніше - це банківські картки. Якщо з якоїсь безглуздої випадковості власник втратить гаманець, то разом з ним пропадуть і банківські карти, які потім потрібно буде відновлювати, витративши на це багато часу. Але найголовніше - це те, що енергетика карт може нести дисгармонію, особливо якщо це кредитки. Заборгованості по карті можуть стати причиною відтоку фінансів.

Чеки, квитки, фантики езотерики називають сміттям, який вкрай негативно впливає на грошову енергетику. У тих, у кого в гаманці лежать всякі папірці, самі собі перекривають приплив грошової енергії.

Фотографія також знаходяться в списку речей, які не можна зберігати в гаманці. Вся справа в тому, що купюри і монети проходять через руки безлічі людей з недобрими намірами. Їх енергетика несе в собі небезпеку, що може негативно позначитися як на фінансовому становищі людини, зображеного на знімку, так і на його здоров'я.

Ікона не вбережуть від крадіжки грошей або їх відтоку. Лики святих потрібно зберігати в іншому місці, але ніяк не в гаманці. Щоб допомагали вищі сили, досить звернутися до них з молитвами.

Ключ також можуть стати надбанням злодіїв. Крім того, на ключі нерідко призводять псування, тим самим прирікаючи їх власника на життєві труднощі. Крім того, енергетика грошей і ключів можуть вступати в конфлікт, що зашкодить їх власнику.

Раніше Hyser писав про те, що чому обручку не можна носити більше п'яти років.

Також Hyser повідомляв, що астролог розповів, коли потрібно стригтися, щоб гроші завалили ваш будинок.

Нагадаємо, що астрологи розповіли, на яких жінках найчастіше одружуються.