Радянська та латвійська співачка Лайма Вайкуле публічно висловила свою позицію щодо російського вторгнення в Україну, підтримавши українців. Під час концерту у литовській Паланзі вона підняла прапор України. Про це пише видання Delfi.

Раніше співачка публічно не висловлювалася з приводу війни в Україні. Хоча Андрій Данилко, відоміший під псевдонімом Вєрка Сердючка, розповідав, що коли почалася війна, саме Вайкулі зателефонувала йому та запропонувала допомогу. До речі, ніхто з російських колег Данилко не дзвонив.

Український прапор Вайкуле розгорнула під час концерту 31 липня. Вона вийшла на сцену у литовській Паланзі разом із музикантом Янісом Стібелісом.

До речі, 28 лютого у відеодзвінку зі США, де вона перебувала довгий час, Вайкуле сказала "ні війні, немає смерті", проте прямо не засудила вторгнення Росії до України. Це залишило багатьох її шанувальників без відповіді.

Але, коментуючи свою появу із прапором України на концерті, співачка сказала, що однозначно підтримує Україну.

"А як же інакше? Чого ще від мене чекати? Латвія, я громадянка Латвії, наша політика та позиція зрозумілі. Після того відео все було зрозуміло. Якби я не хотіла нічого коментувати, я б мовчала. Я думаю, що в Латвії немає людей, які за війну”, - каже Вайкуле.

"Ось ми дивимося на блакитне небо, а Україною запускають ракети, вбиваючи все", - зазначила Вайкуле і уточнила, що не збирається з концертами до Росії, де до війни виступала досить часто. Вона сказала, що не знає, за яких обставин це взагалі може статися. Але готова до шквала критики, який, як вона підозрює, на неї впаде.

Втім, як на будь-якого артиста, який виступає проти війни в Україні.

А Яніс Стібелі, який підняв прапор України разом із Лаймою Вайкуле на сцені, зазначив, що постійно висловлює підтримку Україні.

Читайте також:

ЗМІ визнали, що ЗСУ лише за вечір збили російських ракет на $91 мільйон

Валюта почала дешевшати: який курс долара у ПриватБанку та обмінниках

Путін зітхнув і бажає переговорів. Екс-канцлер Німеччини побував у Москві та розповів про зустріч