Близькі, друзі та шанувальники ось уже понад два тижні оплакують раптово померлу актрису та телеведучу Руслану Писанку. Артистка, яку глядач запам'ятав по ролі у серіалі "Свати" та завдяки зйомкам у шоу "Країна порад", приховувала від шанувальників, що вона невиліковно хвора. У результаті смерть спіткала знаменитість у Німеччині, куди вона поїхала лікуватися.

Бізнесмен Ігор Ісаков, чоловік Руслани Писанки, яка померла у віці 56 років, повідомив, що у вівторок, 2 липня, у німецькому місті Кайзерслаутерн відбулося перше прощання з артисткою.

Так, Руслану Писанку проводили в останню путь у Кайзерслаутерні, біля церкви міського цвинтаря. Тих, хто зібрався попрощатися з Русланою, було небагато - в основному це рідні та близькі.

Ісаков на своїй сторінці у Facebook зазначив, що це не було поховання, а лише перший обряд про упокій душі Писанки. Також він розкрив раніше невідомий факт про дружину.

Виявляється, при хрещенні Руслана отримала друге ім'я – Руфіна, що у перекладі з латинського означає руда, золотисто-жовта. Про цю подробицю вдівець згадав недарма.

Він попросив шанувальників таланту блискучої актриси не залишатися осторонь, а поставити свічку за упокій її душі.

"Ім'я Руслани при Хрещенні – Руфіна. У кого буде можливість, поставте свічку ((( спасибі всім... РS. Друзі, і ще нагадую...). її дні. Похорон відбудеться у Києві (!), коли зможу привезти її додому..." - розповів вдівець Писанки.

Нагадаємо, що Руслану Писанку кремували 21 липня 2022 року в Німеччині, після оформлення всіх відповідних паперів порох Писанки доставлять в Україну, і вже в Києві Ігор поховає дружину.

Читайте також:

Історична пожежа в Росії: склад найвідомішого інтернет-магазину вигорів повністю, є жертви

Нехай кожен побачить: Лайма Вайкул вийшла на сцену із великим прапором України. Відео

Синоптик попередила водіїв: на дорогах будуть ранкові небезпеки