Після початку повномасштабного вторгнення Єфросиніна разом із семирічним сином Олександром та 18-річною дочкою Наною переїхала до Львова і як волонтер допомагала переселенцям. На початку травня стало відомо, що Єфросиніна покинула Україну. Її чоловік, бізнесмен Тимур Хромаєв, пішов за словами Єфросініної добровольцем воювати.

Після початку повномасштабної війни в Україні сталося багато розлучень, зазначила в інтерв'ю головному редактору інтернет-видання "ГОРДОН" Алесі Бацман телеведуча Маша Єфросиніна.
"Я знаю про велику кількість розлучень. Я розумію, і бачу, і маю доступ до статистиків, таким, досить кострубатим поки що. Тому що ніщо зараз не працює на 100%", - сказала вона.

Єфросиніна пов'язує це не тільки з розлуками сімей через військові дії, але й з тим, що чоловік і жінка в парі, можливо, "по-різному відреагували на війну".

Хтось згуртувався і діяв разом, приймав усі рішення. Хтось – по-своєму. Я пам'ятаю, що я була в якомусь заціпенінні, паніці, але мене рятувала діяльність. бігла, кудись їхала, з кимось зустрічалася, щось робила... І мій Тимур був у якомусь зовсім... Він одягнув на себе якусь бульбашку, в якій він весь час сидів у новинах, думав, думав... Він ніби завмер. І фактично коли він нас випхнув із країни, він – раз! – і ухвалював низку своїх важливих, чоловічих рішень. У нас така ситуація", – поділилася вона.

Водночас, зазначила ведуча, хтось так і не прийшов до розуміння – і з'ясувалося, що кризова ситуація "повністю розрубала спілку".

Вона наголосила, що зараз дуже багато різних ситуацій.

"Я бачу розлучення, бачу і побачення. У нас вже – особливо з Польщі – там цілі каравани їздять на побачення. Дівчатка групуються: мікроавтобусиком чи великі автобуси їдуть. такі ось їдуть на побачення: "Ти скільки років одружена?" - "15". - "А я - 20"... Таке тішить", - розповіла Єфросиніна.

Вона зауважила, що війна – це випробування, до якого ніхто не був готовий.

"Я з Тимуром не розлучалася довше, ніж на 10 днів, за 20 років ніколи. Уявляєш? Ось я прямо фізично не можу без нього. Чотири місяці я сплю одна і я роблю все одна", – додала Єфросиніна.

Читайте також:

Удар по Вінниці: Росія почала використовувати гіперзвукові ракети "Кинжал" Що відомо

Було замовлення Кремля: СБУ затримала кілерів, найнятих для ліквідації Резнікова та голови розвідки Буданова

Стриптизерка з "Міста гріхів" виставила на продаж труси принца Гаррі