Фіналістка чотирнадцятого сезону українського містичного проекту "Битва екстрасенсів" Рубіна Цибульська попередила про загрозу ударів по Києву та Київській області до кінця серпня.

Про це вона сказала у прогнозі на своєму YouTube-каналі, розклавши карти.

За словами астрологіни, найнебезпечнішими будуть дні з 18 по 23 серпня.

«Цей місяць дуже емоційний та агресивний. І агресор, диявол, б'ється в конвульсіях від того, що він не отримав того, що задумав. Його плани захопити заплановані території впали… Цей місяць особливо напружений, бо він щось задумав дуже страшне. Не хочу вас лякати, але передчуття погане» – попередила експертка.

Говорячи про загрозу обстрілів Києва, Цибульська зазначила, що у місті очікуються прильоти та удари.

«І немов одного дня не одні ракети летітимуть, буде вогонь, велика руйнація та жертви. З 18 по 23 число дні особливо небезпечні для мирних жителів. Розклад показує величезний вибух з жертвами та вогнем. Будьте особливо обережними у ці дні, уникайте скупчень людей — торгових центрів, вокзалів… Загроза є, але багато відбиватиметься силами України», — попередила вона.

Також Цибульська згадала посилення заходів у столиці та підписання якихось важливих документів, які вплинуть на багатьох і надалі можуть стати проблемою для України.

Однак, на думку астрологіни, у серпні з'являться ознаки, що дають надію на закінчення війни.

"Диявол поступово здає назад", - сказала вона.