Українська співачка Анастасія Приходько не приховує своєї неприязні до репера Олексія Потапенка (Потапа). Нещодавно вона опублікувала у соціальних мережах пост, у якому висловила свою думку про артиста. Цього разу виконавиця зізналася, що не може терпіти свого колегу через те, що їй не подобається його поведінка.

"До багатьох артистів, які тут, в мене є питання. В мене давня "любов" з Потапом. Про це всі знають. Я його не люблю. Я його штрикала і буду штрикати, бо він мене бісить своєю поведінкою. Я його штрикала ще на початку війни у 2014 році", - сказала Приходько в інтерв’ю Аліні Доротюк.

Співачка додала, що має питання до багатьох інших артисток і артистів стосовно їхніх дій у період війни в Україні. Однак вона пояснює, що зараз не хоче ні з ким з них з’ясовувати стосунки, адже це не на часі. Зараз головне – допомога нашим захисникам.

"Зараз не хочу цього робити, бо не треба зараз про них говорити в негативному сенсі. Вони роблять помилки, я їх бачу і є про що казати. Є питання до багатьох артисток, ведучих. Але то все після війни. Зараз головна мета – наші хлопці, це ЗСУ, і за них треба говорити, за те, що дійсно болить. А пісні-танці – це вже потім будемо розбиратися, хто де танцював", - сказала знаменитість.

Читайте також:

У Кремлі почалася паніка, хочуть якнайшвидше закінчити війну, - російський політик

Горе у Володимира Остапчука: шоумен повідомив про втрату близької людини

Це знак із небес: під Москвою вигоріла військова частина, де були солдати-строковики. З'явилося відео