Пройшло уже 7 років відколи не стало приголомшливої людини, щирого патріота і найталановитішого музиканта Кузьми Скрябіна. Так, відомий український співак трагічно загинув 2 лютого 2015 року внаслідок ДТП. За офіційною версією слідства, артист перевищив швидкість. Втім, рідні знаменитості, як і тисячі фанатів, в таке не вірять.

Мати легендарного українського співака Кузьми Скрябіна – Ольга Кузьменко – висловилася з приводу розслідування загибелі знаменитості. Про це розповіла мати знаменитості в інтерв’ю на “Люкс ФМ”.

Вона вважає, що сина вбили ті, на кого артист “лив холодну воду, щоб привести до тями”.

Також Ольга Михайлівна розповіла про дивину перед смертю сина – Скрябіну кілька разів хтось викручував колеса в автомобілі музиканта. Кузьменко заявила, що за ним полювали, а його загибель – не нещасний випадок, тому що машина була гарною, але під час зіткнення в ній нічого не працювало.

“Я от розповідала вже тут. Ось 14-й рік, коли змінюють колеса, це листопад. І ось наприкінці 14-го року він приїхав до мене, дуже засмучений і каже: “Ма, ти знаєш, хлопці мені міняла колеса, завжди одні й ті ж міняли, я їм завжди так добре плачу, а вони мені погано прикрутили колеса. У мене після Миколаєва відскочило колесо. І добре, що машина залетіла в купу снігу. Але це було за 100 метрів від бетонної зупинки”, – згадала мати зірки.

З її слів, відлетіло колесо не після Києва, а після Миколаєва. Тобто машина проїхала так кілька сотень кілометрів. Окрім того, артист їхав не один, а з колегою. Вона вважає, що це зробили у Миколаєві.


Незважаючи на це, жінка зазначила, що “погодилася на версію ДТП, оскільки не знає винного та не може показати на нього пальцем”.

“Ясновидець, який був на останньому концерті сина, сказав: “Ви дізнаєтеся, мине час, тільки до справи це не підшиєте.” Хто це зробив, він до сьомого коліна буде розплачуватися. Він, його діти, онуки, правнуки та прапраправнуки. не хочу вершити суд зараз над ним. Я не знаю, хто це був. Можуть підставити іншого, можуть засудити не того. Якби хоч якась зачіпка була, а так зачіпки немає”, – наголосила мама Кузьми.

До слова, мама Кузьми Скрябіна, який загинув у ДТП, заявила, що після загибелі сина у ДТП сім років тому й сама мало не померла через те, що падав тиск.

"Це неможливо було пережити. Це не переживається. Це просто в іншому вимірі. Ще трошки, і я була б з Андрієм. Це був би найкращий вихід, тим більше, що там не страшно. Поклали тебе в коробочку, там закрито...", - зізналася вона.

За порадою лікаря мати Кузьми почала записувати свої думки у зошит, а згодом за один день написала книгу про сина під назвою "Моя дорога птаха".