Артист Андрій Данилко днями вирушив до Латвії, де у столиці Ризі дав благодійний концерт разом зі своїм бендом.

Виступ пройшов на концертному майданчику Wondersala. Незважаючи на не дуже сприятливі погодні умови – почався дощ, поціновувачі творчості Данилка навіть не думали розходитися. Фани танцювали та співали разом із улюбленим артистом у дощовиках.

Під час концерту Данилко в образі Вєрки Сердючки виконав свої найвідоміші хіти "Я не зрозуміла", "Dolce & Gabbana", "Гоп-гоп", "Гуляночка", "Є пропозиція", "Добре", "Чита-дрита". Протягом концерту виступ Сердючки супроводжували написи на величезному екрані: "х*й війні", "fuck the war". Такі ж написи були на футболках колективу Данилка.

До речі, сюрпризом для всіх стало те, що рано чи пізно прямо на сцені Сердючка зняла з голови свою зірку і швидко побігла за лаштунки. А потім Андрій Данилко вперше не в образі Вєрки Сердючки вийшов на сцену. Артист був одягнений у штани та світшот улюбленого чорного кольору, і в невід'ємних аксесуарах свого образу – чорній кепці та масці на підборідді.

"Ніколи так швидко не переодягався. Я вперше це роблю. Тільки завдяки вам. Russia Goodbye", - сказав Данилко.

Після цього Андрій виконав свій легендарний хіт на новий лад Dancing Lasha Tumbai і вперше зі сцени пролунало Russia goodbye.

Читайте також:

Вєрка Сердючка заспівала нових хіт про "некрасивого москаля"

Андрій Данилко розповів, чому не бере до рук автомат і не йде на фронт

Андрій Данилко потужно умив путінського Михалкова: "Він збожеволів, навіть жартує однаково"