Дольф Лундгрен – один із найзнаменитіших акторів у світі, чий талант і стиль зазвичай викликають захоплення у глядачів з усього світу. Дольф Лундгрен відомий своєю участю у таких картинах, як "Роккі", "Нестримні" та "Крид", а також "Аквамен". Найяскравіші роботи Дольфа Лундгрена - це фільми "Розбірка у Маленькому Токіо" та "Універсальний солдат".

Однак не багато хто знає, що вже майже десять років Дольф Лундгрен бореться з онкологічним захворюванням. Докладніше про це розповів сам Дольф Лундгрен в інтерв'ю журналісту Грему Бенсінгеру. Відео з інтерв'ю Дольфа Лундгрена вийшло на платформі YouTube.

Уперше пухлина у Дольфа Лундгрена була виявлена ​​на нирці 2015 року, і тоді її видалили. За кілька років захворювання повернулося, і Дольфу Лундгрену довелося знову розпочати лікування. Сталося це якраз початку зйомок Дольфа Лундгрена в "Аквамені" в 2021 році.

На щастя, Дольф Лундгрен не втратив надію і продовжив боротьбу із хворобою. Завдяки новим технологіям лікування та турботі лікарів пухлини в організмі Дольфа Лундгрена зменшилися на 90%. Тепер Дольф Лундгрен займається видаленням рубців, а медики прогнозують, що хвороба більше не повернеться до Дольфа Лундгрена.

Життя Дольфа Лундгрена – приклад того, що навіть найважчі випробування можуть бути подолані завдяки завзятості та бажанню йти вперед. Дольф Лундгрен має велику силу волі і мужність, які здатні надихати багатьох людей по всьому світу, і Дольф Лундгрен став істинним героєм нашого часу.

Сьогодні Дольфу Лундгрену вдалося перемогти небезпечну хворобу, і Дольф Лундгрен знову готовий до нових досягнень та проектів у кіноіндустрії. Приклад Дольфа Лундгрена є найкращим доказом того, що ніколи не треба здаватися у боротьбі за своє життя та свою мрію.

Читайте також:

Вона була чарівна: Анджеліна Джолі показала фото своєї мами, життя якої обірвав рак

Не стало зірки культового серіалу "Вбивча сила"

Таємно приїхала до Москви: Алла Пугачова у жалобі. Її помітили на похороні. Фото