Діти та дружина 68-річного зірки "Міцного горішка", хворого на складну форму деменції показали актора вперше за довгий час. "Міцний горішок" тримав на руках онуку, якій лише два місяці, і посміхався.

Фото зроблено з нагоди Дня батька, який відзначався 18 червня.

Старша дочка актора Румер, яка в квітні вперше стала мамою, опублікувала в Instagram зворушливі кадри зіркового дідуся з його першою онукою. На першому знімку Брюс тримає малюка Луетту на руках, на другому – обіймає молоду маму.

"Дивлюся, як мій батько тримає мою дочку сьогодні, цей момент я цінуватиму все моє життя. Його ніжність і любов до неї така чиста і прекрасна. Тату, мені так пощастило з тобою, як і з Лу. Дякую, що ти найбожевільніший". і люблячий батько, про якого може тільки мріяти дівчинка", - написала 34-річна Румер Вілліс.

Нагадаємо, що Румер одна з трьох дочок, які народилися у шлюбі голівудських акторів Демі Мур та Брюса Вілліса. Окрім неї є також 31-річна Скаут та 29-річна Таллула.

68-річний Брюс Вілліс у квітні 2023 року вперше став дідусем. Його 34-річна дочка Румер народила дівчинку, яку назвали Луетта Айлі.

Читайте також:

Ось це губи: колишній чоловік Ані Лорак все ж таки одружився. Фото його нареченої здивувало багатьох

А це точно Леся? Нікітюк змінила зовнішність, тепер її важко впізнати

Не зміг стримати сліз: найкрасивіший "Холостяк" України вперше став батьком та розсекретив ім'я дитини