У Парижі на 77-му році життя померла актриса та співачка Джейн Біркін. Її тіло було виявлено у її будинку 16 липня 2023 року. Причину смерті не було названо, але відомо, що вона страждала від проблем зі здоров'ям останніми роками. Про це повідомляє Бі-бі-сі .

Біркін народилася в Лондоні 1946 року. Вона розпочала свою кар'єру як актриса у 1960-х роках, знявшись у таких фільмах, як "Фотозбільшення" (1966) та "Слоган" (1969).

У 1969 році вона почала зустрічатися з французьким співаком та композитором Сержем Генсбуром. Їхні стосунки були бурхливими та скандальними, але вони також призвели до створення деяких із найвідоміших пісень в історії французької музики. Найвідомішою піснею Біркін та Генсбура стала "Je t'aime moi non plus" ("Я люблю тебе, а ти мене ні"). Ця пісня була випущена в 1969 році і відразу стала хітом.

Примітно, що ця пісня була заборонена на радіо в кількох країнах через відверто сексуальний зміст. Проте пісня також принесла Біркін та Генсбуру міжнародну популярність. Біркін та Генсбур розлучилися у 1980 році, але вони залишилися друзями.

Біркін продовжувала працювати як актриса та співачка, і вона випустила кілька успішних альбомів. Вона також була відома своєю активною громадською діяльністю, зокрема, вона виступала за права жінок та дітей. Смерть Джейн Біркін – це велика втрата для світу мистецтва. Вона була талановитою актрисою, співачкою та активісткою, яка залишила свій слід в історії, її хіти звучать досі на радіостанціях та у різних закладах.

Ось деякі з найпопулярніших пісень Джейн Біркін:

"Je t'aime moi non plus" (1969)
"L'herbe tendre" (1969)
"Sous le soleil exactement" (1973)
"Di Doo Dah" (1974)
"Ballade de Jane" (1983)
"La désenchantée" (1985)
"L'amour existe encore" (1988)
"Je me souviens" (1990)
"Des ronds dans l'eau" (1992)
"L'orage" (1994)
Ці пісні були випущені як сингли і досягли високих позицій у чартах у Франції, Великій Британії та інших країнах. Вони також були включені до альбомів Джейн Біркін, які були продані тиражем понад 100 мільйонів екземплярів у всьому світі.

Джейн Біркін - одна з найуспішніших і найпопулярніших співачок Франції. Вона була відома своїм унікальним голосом, а також своєю чуттєвістю та жіночністю. Її пісні були перекладені багатьма мовами і стали хітами в багатьох країнах світу.

А ось той самий хіт, який приніс співачці світову популярність. Впевнені, що ви знаєте та любите цю пісню:

Читайте також:

Зірка серіалу "Інтерни" показала, як її український бойфренд "розпетрушив" їй обличчя

Досі виглядає стильно: як виглядав один із перших українських мопедів "Верховина"

Нас не перемогти: український захисник привітав тата з днем ​​народження під потужним обстрілом. Відео