На 79-му році свого життя пішов із нашого світу видатний індійський актор, Маллампаллі Чандра Мохан Рао, більш відомий як Чандра Мохан. Цей талановитий артист помер уранці 11 листопада у приватній лікарні на півдні Індії. Йому було 79 років. Причиною смерті стали серцеві проблеми, з якими він боровся, переживши операцію з коронарного шунтування у 2006 році.

Незважаючи на своє здоров'я, Чандра Мохан продовжував брати активну участь у зйомках. Він планував завершити свою кінокар'єру через захворювання, але не зміг відмовитися від своєї пристрасті до кіномистецтва. Нещодавно ми дізналися про вихід останнього фільму за його участю, "Кисень", який незабаром з'явиться на екранах.

Чандра Мохан, зірка Боллівуду, залишив свій слід у світі кінематографа, знявшись у неймовірних 932 кінопроектах. Його талант та неповторний комічний стиль зробили його не лише найкращим коміком, а й характерним актором в індійському кінематографі. Йому було вручено численні національні премії, серед яких Filmfare Award South та Nandi Awards.

Смерть Чандри Мохана залишило в індійській кінематографії незабутній слід, і його внесок у мистецтво пам'ятатиметься та вихвалятися поколіннями глядачів.

Читайте також: