У 67 років пішов із життя талановитий артист Володимир Каверін, чиї творчі задуми проникали у серця глядачів. Своєрідний музичний путівник, він був колишнім моряком, відданим співаком та учасником 11-го сезону популярного шоу "Голос країни". Новина про його звільнення стала відома завдяки Олександру Мадею, керівнику Центрального палацу культури у Чернівцях.

Трагічна подія залишила безліч питань, оскільки причин смерті Володимира Каверіна офіційно не розкриваються. Відомо лише, що артист пережив важкі часи у Гостомелі після окупації, саме там він вирішив ближче підійти до столиці, щоб активно займатися своїм мистецтвом.

У 2021 році відкрився новий етап у житті Володимира, коли він взяв участь у кастингу шоу "Голос країни-11". Його вражаючий виступ на сліпих прослуховуваннях, де виконання пісні "Журавлі" від The ​​Hardkiss вразило та зацікавило зіркового тренера Олега Винника, який взяв Каверіна у свою команду.

На етапі вокальних боїв Володимир представив композицію "Вовчиця" від свого наставника, проте не зміг пройти далі, поступившись перемогою відомому актору Віталію Борисюку.

Таким чином, музична сцена втратила видатного виконавця, чия творчість звучала не лише в мелодіях, а й у найглибших переживаннях його шанувальників.

Читайте також: