У мережі показали автомобілі таксі для найзаможніших клієнтів

Послуги таксі завжди користуються великим попитом, особливо у великих містах. Сервіс настільки розвинений, що клієнт при виклику водія може залишити практично будь-які побажання і їх буде задоволено. Нещодавно в мережі з'явився ролик, на якому показали найдорожчі автомобілі для таксі в Києві, для найзаможніших клієнтів. Вартість деяких машин перевищує 150 тисяч доларів. Відповідне відео опубліковано на сторінці benz_of_ukraine в instagram.

При виклику таксі клієнт завжди може вказати клас бажаного автомобіля від "стандарту" до "бізнес-класу" або навіть мікроавтобус. Однак бувають дуже вимогливі VIP клієнти, яким цього мало і їхати хочуть з максимальним комфортом і шиком.

Так, в мережі показали ролик з найдорожчими автомобілями для таксі в Україні. Деякі екземпляри сягають у ціні понад 4 мільйони гривень. На думку автолюбителів, зіркою ролика є Mercedes-Maybach S-Class попереднього покоління. Можна тільки уявити у скільки обійдеться поїздка на такому "залізному коні". Також на відео можна помітити кілька звичайних Mercedes S-Class W222, і Lexus ES, на тлі яких знаменита Toyota Camry виглядає досить блякло.

Раніше портал Hyser повідомляв, що у МВС попередили водіїв про "сюрпризи" на дорогах - звільнитися від штрафів тепер не вийти.

Також наш портал інформував, що українці регочуть над автомобілем на російських номерах, який був помічений під Києвом.

Нагадаємо, що автомобільний газ в Україні стрімко дорожчає: на заправках встановлено черговий рекорд.