Максимально два роки позбавлення волі-ось що сьогодні передбачено Кримінальним кодексом РФ за побиття. Але якщо подивитися на каліцтва 56-річного актора Ігоря Регнера, якого росіяни знають і люблять по ролі в серіалі "Штрафбат", то здається, що покарання занадто м'яке.

Так, стало відомо, що в реанімацію лікарні Боткіна потрапив у критичному стані актор Ігор Регнер. Лікар діагностували у нього многочленние переломи ребер з лівого боку, однієї з кісток також лівої руки (променевої). Крім того, у потерпілого виявлена тупа травма грудей, пишуть росЗМІ.

Враховуючи характер каліцтв, лікарі засумнівалися, що Регнер травмувався випадково сам, тому про стан актора повідомили поліцію. Журналісти припустили, що Регнера намагалися пограбувати або хтось хотів йому помститися.

Співробітники правоохоронних органів вже намагаються з'ясувати, що сталося в квартирі актора, при цьому основна версія - побиття.

Відомо лише, що численні травми Регнер отримав ще 17 липня. Однак до лікарів актор не звертався, поки не стало зовсім погано, і тиждень перебував удома, перш ніж його знайшли. У лікарню він поступив в критичному стані і вже 7-ий день він знаходиться в реанімації. За словами лікарів, відомий актор з серіалів "Штрафбат", "солдати" і "Лісник" знаходиться на межі життя і смерті.

Цікавий той факт, що у фінансовому університеті при російському уряді, де ігор Регнер працює на кафедрі фізвиховання, сказали, що вони і зовсім не в курсі побиття. Більш того, один з його колег по кафедрі був упевнений, що в лікарню Регнера поклали із запаленням легенів.

"Після хіміотерапії, яку він проходив нещодавно, мабуть, відбулося ослаблення імунітету, і підхопив інфекцію якусь",-розповів журналістам співробітник вузу, який не побажав називати свого імені.

До слова, випускник Театрального інституту імені Щукіна ігор Регнер знімався в таких відомих серіалах як" Льодовиковий період"," солдати"," година Волкова"," в колі першому "і"Д.Д. Д. досьє детектива Дубровського".

Раніше Hyser писав, що Сергій Безруков розповів, як пережив бездітний шлюб.

Також наш портал повідомляв, що Брітні Спірс показала те, що люблять чоловіки.

Нагадавши, син Наташі Корольової здивував" тюнінгом " обличчя.