У мікроблозі знаменитої виконавиці Лайми Вайкуле з'явилося спільні фото з одним з найбільш харизматичних представників сучасного російського шоу-бізнесу – Дмитром Нагієв.

Кадри, зроблені під час їх зустрічі в кіноконцерні «Мосфільм», викликав бурхливу реакцію шанувальників. Стильний Дмитро Нагієв і не менш стильна Лайма Вайкуле надихнули фанатів на численні захоплені відгуки.

Зірка серіалу "Фізрук" позував на знімках в чорних брюках і світло-коричневій футболці з принтом, поверх якої надягнув куртку з деніму. Свій look він традиційно доповнив оригінальним головним убором.

Що стосується Лайми Вайкуле, то для виходу в світ вона зупинила вибір на світло-блакитних джинсах, комбінованої картатій сорочці і чорній куртці-косусі. У підписі до публікації артистка зазначила:»панночка і хуліган".

Дмитро Нагієв і Лайма Вайкуле. Фото: Instagram

Але у гостей сторінки артистки виникли трохи інші асоціації при погляді на ці фото:

Варто відзначити, що в мікроблозі Лайми Вайкуле є чимало яскравих фото, які доводять, що в свої 67 років вона виглядає чудово:

Одного разу зірка прокоментувала своє бажання до змін і експериментів: "В мені дуже розвинений дух протиріччя. Саме тому я впевнена, що не варто озиратися на вік - це лише забобони, і після 50 можна відчувати себе абсолютно прекрасною".

Раніше "Hyser" писав про те, що Валерій Леонтьєв переступив через свої принципи і погодився стати ведучим на Першому каналі.

Також наш портал розповів про те, що постарілий Михайло Пореченков здивував шанувальників дивним зовнішнім виглядом.

Нагадуємо, що Іван Охлобистін і Михайло Пореченков розкрили публіці загальну таємницю.