Телеведуча Регіна Тодоренко у серпні цього року поповнила ряди зірок, що пропонують шанувальникам не тільки свою творчість, а й знання в області самореалізації. Йдеться про онлайн-марафон з виконання бажань, який вона запустила разом з чоловіком Владом Топаловим.

Зараз вона активно продовжує відвертатися з публікою на животрепетні теми, в тому числі, обговорює особливості власної фігури. Так, зірка з іронією прокоментувала чутки про те, що вона нібито зважилася на операцію по корекції розміру бюста: «Так багато обговорень моєї безслідно зниклої грудей, що я вирішила зізнатися вам і розповісти, що операції по зменшенню грудей не було. 😃».

Регіна Тодоренко пояснила, що вона всього лише "прикрила лавочку" грудного годування, а також протягом півроку активно займалася спортом. "Була адже груди. Була, та тільки все пішло. Тепер інша сьогодні я. і груди моя... Птахом полетіти змогла😁" - заспокоїла всіх цікавих артистка.

Своє послання до хейтерам і всім, хто цікавиться її формами, вона доповнила знімком в елегантній чорній сукні на тонких бретелях:

Слова знаменитості викликали бурхливу реакцію соцмереж: "вона не зникла! А бігає у вас перед очима у вигляді чудового малюка😍", ""цікаві" речі люди нині обговорюють️️", "треба було годувати і бути жіночною", "головне щоб ви себе почували комфортно️️".

Як відомо, Регіна Тодоренко перебуває у шлюбі зі співаком і музикантом Владом Топаловим. Пара виховує сина трирічного Михайла, якого зіркові батьки часто беруть з собою в подорожі і роблять все можливе для його всебічного розвитку.

Раніше "Hyser" писав про те, що Ксенія Бородіна зганьбилася на концерті Валерія Меладзе.

Також наш портал розповів про те, що Алла Пугачова була помічена на секретній вечірці з Лаймою Вайкуле.

Нагадуємо, що Анастасія Волочкова застрибнула на партнера по сцені і ледь не звалила його з ніг.