Тільки рік тому фоловери Соні Євдокименко, єдиної внучки Софії Ротару, раділи тому, що дівчина знайшла своє особисте щастя з французьким бізнесменом Марко Дюменілем. Фанати віщували швидке весілля красивої пари. Однак раптово для всіх Соня не тільки розлучилася зі своїм бойфрендом, але і швидко знайшла йому заміну. Новим обранцем моделі і починаючої співачки став український бізнесмен Денис Жаданов.

Саме з ним Соня провела минуле літо, а також влаштувала кілька поїздок по Америці. Однак, повернувшись після літніх канікул до навчання в США, Соня поспішила опублікувати в особистому мікроблозі спільне фото зовсім з іншим хлопцем.

На опублікованому знімку внучка легендарної виконавиці відображена не зі своїм красенем-бойфрендом, а зі спортивного вигляду чоловіком, який носить бороду. Фанати тут же почали гадати, хто ж зображений поруч з Софією, невже її новий бойфренд?

Однак, як виявилося, Соня сфотографувалася разом зі своїм фітнес-тренером. Після тривалих канікул, дівчина повернулася до занять у своєму улюбленому спортклубі, про що і повідомила фоловерів.

«So good to be back! The Man, The Legend @gothamgym 😎 Thanks for capturing the moment @meghanroche 📸 🖤 » («Так приємно повернутися! Людина, легенда @gothamgym 😎 спасибі, що відобразили момент @meghanroche📸 🖤»), - написала Соня в соцмережі.

На фото Євдокименко відображена в спортивному аутфіті: чорних легінсах і спортивному ліфі. Образ моделі доповнюють білі кросівки і окуляри від сонця в круглій оправі. Соня похвалилася своїми стрункими формами, яким можна тільки позаздрити.

Як повідомлялося раніше, внучка Софії Ротару Соня Євдокименко похвалилася люксовим відпочинком за кордоном.

Hyser також писав, що внучка Софії Ротару Соня Євдокименко показала фігуру в брендовому аутфіті.