Останнім часом особисте життя популярної співачки Наташі Королеви знаходиться під пильною увагою шанувальників і хейтерів.

Спочатку в мережі обговорювався похід "наліво" її чоловіка Сергія Глушка, а нещодавно вона і зовсім ошелешила шанувальників новиною про те, тому у неї є позашлюбна дочка.

На тлі всіх цих обговорень артистка незворушно продовжує реалізовувати творчі амбіції і знімається в музичному телепроекті разом з сином Архипом. А днями близький друг Наташі Корольової розповів про те, як знаменитість намагалася знайти себе, і як він допомагав їй у цій непростій справі.

Йдеться про вчителя і коуча Валерія Альпакова. Він опублікував у своєму мікроблозі пост, в якому повідав історію про те, як відбулося його знайомство з Наташею Корольовою і чим він допоміг її синові Архипу.

"Ми дружимо майже 10 років, а здається, що все життя. Я вдячний моєму другові, який колись познайомив нас з Наташею і рекомендував мене як хорошого вчителя " - розповів він. Потім він почав займатья з Архипом англійським.

Також він зазначив, що дуже радий мати поруч із собою надійних близьких друзів: "Дякую щодня за нашу дружбу. І за дружбу з усіма моїми друзями: їх небагато, але вони справжні".

У коментарях до посту користувачі соцмереж оцінили компліментами спільне архівне фото Наташі Корольової та Валерія Альпакова, зроблене під час святкового заходу:

Раніше "Hyser" писав про те, що на Ксенію Собчак накинулися після гучного ДТП з потерпілими і звинуватили в ненаданні допомоги.

Також наш портал розповів про те, що Анастасія Волочкова здивувала шанувальників провокаційними кадрами за участю свого коханого.

Нагадуємо, що у ЗМІ повідомили про те, що дочка Любові Успенської знову опинилася в психіатричній лікарні.