Напевно кожній людині, яка стежить за новинами світу шоу-біз і не тільки, знайома історія кохання Валерія Меладзе і екс-учасниці групи "ВІА Гра" Альбіни Джанабаєвої.

Після довгого часу і таємного службового роману пара все ж узаконила свої стосунки, а Меладзе розлучився зі своєю першою дружиною Іриною Меладзе, яка подарувала йому трьох дочок.

Не так давно одна з колишніх учасниць групи Тетяна Котова розповіла, що через тиск з боку Джанабаєвої їй довелося покинути музичний колектив. Ще не будучи дружиною Меладзе Альбіна дуже сильно ревнувала Меладзе і влаштувала новенькій справжнє цькування.

Котова згадує, як одного разу похвалила Валерія Меладзе за його здатність представляти пісні на публіці і звернулася до нього з проханням навчити її також. Тоді він жартома відповів: "Я тут зупинився в одному готелі, приходь".

Джанабаєва почула їхню розмову і з того моменту, за словами Тетяни, не спускала з дівчини очей. Більш того, вона стала доносити на Котову продюсеру. Шукала будь-який привід і чинила постійний тиск.

Тетяна Котова прийшла в групу в 2008 році на місце покинула "ВІА Гру" Віри Брежнєвої. Вона зачарувала продюсера групи Костянтина Меладзе і відразу була прийнята в колектив до Меседі Багаудінової і Альбіни Джанабаєвої.

За два роки вона знялася в кліпах "Я не боюся", "Антигейша" та інших.

У 2010 році вона заявила про своє рішення покинути групу і зайнятися сольною кар'єрою. ЗМІ ще тоді почали писати про ворожнечу між учасницями колективу, проте Котова заявила, що в рамках колективу їй не вистачало індивідуального творчого зростання.

На її місце прийшла яскрава Українка Єва Бушміна.

Раніше Hyser писав про те, що Джанабаєва спантеличила мережу витівкою.

Також Hyser повідомляв, що Седокова розповіла правду про подружнє життя.

Нагадаємо, що Меладзе показав, як розслабляв Джанабаєву.