В минулому році чоловік співачки Наташі Корольової Сергій Глушко опинився в центрі відразу декількох гучних скандалів.

Спочатку громадськість дізналася про його любовні пригоди з починаючою актрисою Анастасією Шульженко, а потім в мережі з'явилася інформація про те, що невідомі вимагали у Тарзана певну суму грошей, а саме – 2 мільйони рублів. Навіщо? Натомість на те, щоб інтимне відео з його участю не потрапило в соцмережі.

Шоумен на шантаж не повівся і звернувся в правоохоронні органи. В ході слідства було встановлено, що вимагачкою виявилася 50-річна Антоніна Саввідес, повідомляють росЗМІ.

До слова, у заповзятливої представниці прекрасної статі не було ні офіційної роботи, ні прописки, ні постійного місця проживання.Жінка була затримана у відомому московському ресторані "Тапчан" під час передачі грошей артистом. У підсумку, суд засудив її до п'яти років позбавлення волі в колонії суворого режиму.

Варто відзначити, що поки кривдниця чоловіка Наташі Корольової несе покарання за кримінальну самодіяльність, об'єкт її уваги хвалиться в Instagram результатами своїх художніх праць.

Свій талант художника артист довгий час приховував від публіки, але після кількох драм в особистому житті і хвилі хейта на свою адресу, він з головою занурився в мистецтво. Але справедливості заради варто сказати, що далеко не всі шанувальники вірять в те, що Сергій Глушко дійсно віртуозно володіє пензлем і самостійно створює шедерви, які представляє, як свої...

Раніше "Hyser" писав про те, що Христина Асмус показала фото, на якому у неї до грудей "щось прилипло".

Також наш портал розповів про те, що Настя Каменських показала, як виглядає з ранку і нарвалася на критику хейтерів.

Нагадуємо, що Анна Седокова відверто розповіла про те, як непросто жила з матір'ю і вітчимом.