Відомий український телеведучий Ігор Кондратюк різко звернувся до супротивників вакцинації проти коронавірусу. Шоу-бізнесовий діяч пояснив, що в сучасних реаліях люди не повинні бути антивакцинаторами.

"Якщо ви сучасна людина, то у мене є питання: чому хтось із ВАС викладає може про пристрасть вакцинації від КОВІД-19???"- емоційно звернувся він до завзятих супротивників щеплень проти коронавірусу.

Крім того, Ігор Кондратюк пообіцяв банити, блокувати і видаляти зі списку друзів всіх, хто на його сторінці в соцмережі веде антипрививочную пропаганду. "Якщо ви і ваші діти лікарі не вийдуть з того світу після коронавірусної інфекції-прищеплюйтеся! Якщо не хочете вакцинуватися-обов'язково напишіть в кінці коментаря:"Я в курсі, що через непрививку можу швидше покинути цей світ". Вирішіть, тому що може бути пізно...".

Своє послання він ілюстрував власними знімками з лікарняної палати. На одному з фото він зображений в кисневій масці:

Пост артиста викликав бурхливу реакцію в мережі:

Ігор Кондрактюк перехворів ковідом у березні 2021 року і тоді в соцмережі він зізнався, що через недугу був змушений взяти лікарняний (чи перший у творчій кар'єрі): "старію. За 20 років "Караоке на Майдані" не було жодного повтору, пов'язаного з хворобою ведучого".

Раніше "Hyser" писав про те, що Віра Брежнєва похвалилася шанувальникам розкішним подарунком від знаменитого чоловіка.

Також наш портал розповів про те, що Оля Полякова показала, як проводить час з дочкою в лісі.

Нагадуємо, що Даша Астаф'єва поділилася унікальним архівним фото і показала, як виглядала близько 20 років тому.