Знаменитий український музикант і екс-учасник популярного гурту " Время и Стекло» Олексій Завгородній ошелешив шанувальників розповіддю про те, що отримав травму.

Артист заробив перелом і з іронією зізнався, що його недавня поїздка в Єгипет справила на його незабутнє враження."Спасибі Єгипет! Це був дуже крутий і переломний заїзд😂 😂 😂! Я в порядку, трошки похромаю😎».

У коментарях до посту фоловери побажали артисту якнайшвидшого одужання і швидкого відновлення: "Огооо Выз одужуй швидше❤️❤️❤️", "Не лякай нас так буть акуратніше🤧 💘", "Я так злякалася коли побачила знімок🥺 😅", "Після такого відпочинку, треба ще один відпочинок❤️".

У вересні виповнилося 7 років з моменту заснування групи MOZGI, в якій він виступає разом з давнім другом Олексієм Потапенко.

Паралельно Олексій Завгородній був вокалістом дуету "Время и Стекло" з Надею Дорофєєвою, але в березні 2020 року артисти повідомили про припинення спільної естрадної роботи.

Приблизно в цей же час по мережі поповзли чутки про те, що в особистому житті музиканта не все гладко. Але він не коментував передоположення про своє розлучення з дизайнером Анною Андрійчук.

Пізніше дівчина публічно повідомила про те, що вони більше не разом під час зйомок у шоу Насті Каменських "Девочки рулят". Олексій Завгородній поставився до цього філософськи і зізнався, що підтримав колишню кохану в її рішенні зробити публічну заяву на тему розставання. Про це написав портал "Кореспондент".

Раніше "Hyser" писав про те, що Максим Галкін налякав фоловерів дивним зовнішнім виглядом і яскравим гримом.

Також наш портал розповів про те, що Слава Камінська обурилася поведінкою своїх сусідів по будинку, після того, як вона повідомила, що більш ковідом.

Нагадуємо, що Наташа Корольова влаштувала фотосесію зі своїм сином Архипом, але нарвалася на критику в мережі через недоречне вбрання.