Найбільше популярності на цій ниві досягають маленькі діти. Підростаюче покоління українців зростає у максимально патріотичних умовах, говорять українською, співають народні пісні.

«Першопрохідцем» у цій справі став 3-річний Лео з Ірпеня. Він заспівав гімн Січових стрільців «Ой, у лузі червона калина», і поставив свого роду тренд.

Тепер же в Україні з'явилася нова зірка – 3-річний Назар, відео з яким випадково потрапило до мережі, захопило мільйони людей.

Докладніше про зірковий шлях маленького українця, повідомляє ТСН.

Ролик, де Назар розсипав муку, а потім почав заспокоювати маму, поширила у мережі Tik-Tok подруга родини. На ранок дівчина здивувалася, що ролик швидко набирав перегляди. Більше того, користувачі мережі підібрали спеціальний хештег «Не психуй!» і тепер українці під аудіоряд знімають свої власні відео.

Мама Назара зняла відео спеціально для батька, який перебуває у ЗСУ та захищає Україну, і переслала його подруга, показати, який син "шкодник".

Навіть Олексій Арестович, судячи з інформації ТСН, опублікував відео з хлопчиком і підписав його «А ось і зміна». Користувачі мережі запевняють, що спокійний і розважливий хлопчик заспокоює українців анітрохи не гірше за радника ОП. Зрозуміло, Назар став справжньою зіркою. А його мама більше не лає малюка, а навпаки заохочує його надзвичайний інтерес до кулінарії.

Читайте також: