Відомий ресторатор та ведучий популярного кулінарного шоу "МайстерШеф" Ектор Хіменес-Браво вирішив поділитись своїм досвідом вивчення української мови. Він відкрито зізнається, що мріє опанувати всі слова і повністю освоїти мову. І це дуже похвально з огляду на скільки років Ектор Хіменес-Браво працює на українському телебаченні.

У свіжому відеоролику, опублікованому на його сторінці в Instagram, Ектор Хіменес-Браво намагається відгадати значення деяких слів. У процесі, Ектор Хіменес-Браво дізнається переклад для таких слів, як "каблучка, кулька, сміття, дах, черевички, вивіска, ліжко, світло".

Звичайно, не кожне слово відразу стає зрозумілим для Ектора Хіменеса-Браво. Іноді його здивування та спроби здогадатися виглядають кумедно. Але Ектор Хіменес-Браво не втрачає рішучості. Він старанно вивчає мову і прагне дізнатися якнайбільше. Ресторатор зазначає, що люди, які стверджують "схожість" української та російської мов, дуже помиляються.

Шанувальники Ектора Хіменеса-Браво прийшли в дикий захват і розчулилися від спроб кулінара розгадати українські слова. При цьому Ектор Хіменес-Браво намагається максимально утримуватись від російської мови, коментуючи все англійською мовою.

Скріншот зі сторінки Ектора Хіменеса-Браво в мережі Instagram

Скріншот зі сторінки Ектора Хіменеса-Браво в мережі Instagram

Скріншот зі сторінки Ектора Хіменеса-Браво в мережі Instagram

Читайте також:

Ігор Кондратюк розповів, чи вибачить Віталіку Козловському мільйонний борг після його мобілізації

Аж "сардельки" випали: учасниця "Холостяка" показала, наскільки малий її міні-купальник

Дочка російського актора Машкова, який обожнює Путіна, заради України вже готова на все

Приховати не вдалося: Енріке Іглесіас нишком одружився з російською зіркою