Багато любителів музики погодяться, що Селін Діон — одна з найбільших співачок, які коли-небудь ходили цією землею. Ще б пак, нескінченні похвали були дано її прекрасному голосу, від його мелодійної чарівності до нав'язливої ​​гостроти. Крім того, Селін Діон випустила безліч найбільш продаваних альбомів за свою кар'єру, але більша частина її успіху також пов'язана з незліченними каверами, які вона зробила. А у грудні 2022 року шанувальники Діон дізналися жахливу новину про свого кумира.

Так, у грудні 2022 року Селін Діон діагностував синдром м'язової скутості (Stiff Person Syndrome, SPS) - рідкісне неврологічне захворювання з ознаками аутоімунної хвороби. Співачка розповіла, що хвороба викликає у неї неконтрольовані м'язові спазми, а також у неї виникли труднощі з ходьбою та співом.

З цієї причини Селін Діон навіть скасувала всі концерти у Великій Британії та Європі у 2023 році.

З того часу, за словами її сестри Клодетт, співачка зосереджена на реабілітації, проте їй поки що не вдається перемогти хворобу.

За словами Клодетт, зараз зі співачкою постійно перебуває ще одна їхня сестра Лінда, яка переїхала до будинку, де Селін Діон живе разом зі своїми трьома синами Рене-Шарлемом, Едді та Нельсоном. Селін, як зазначає її сестра, постійно спілкується з лікарями та дослідниками рідкісного захворювання, проте перемогти хворобу та підібрати відповідну методику реабілітації поки не виходить.

"Ми не можемо знайти ліки, які працюють, але так важливо не втрачати надії. <...> Якщо чесно, я думаю, що найбільше їй потрібно відпочивати. Вона завжди робить все можливе, завжди намагається бути на висоті і першою на вершині. Але в якийсь момент серце і тіло просто спробували щось сказати. Важливо прислухатися до них", - розповіла Клодетт Діон.

Читайте також:

Дуже дивний у нього ліфчик: Кіркоров насмішив людей своїм вбранням

Несподіваний поворот: Ердоган уже чекає на Путіна в Туреччині. Що відомо

Люди сумують: у бою не стало українського актора та спортсмена