У Луганську на 80-му році життя помер заслужений діяч мистецтв Росії Михайло Голубович, який прославився завдяки ролям у таких фільмах, як "Тихий Дон", "Як гартувалася сталь", "Бірюк", "Кортик" та "Ходіння по муках".

Причина смерті артиста – тривала та тяжка хвороба.

Трагічну новину повідомив голова Луганської Народної Республіки Леонід Пасічник у своєму Telegram-каналі.

"Луганська Народна Республіка зазнала непоправної втрати. Після тяжкої хвороби пішов із життя заслужений діяч мистецтв Російської Федерації, народний артист ЛНР, художній керівник Луганського академічного українського музично-драматичного театру на Оборонній Михайло Голубович", - написав Леонід Пасічник.

Він назвав Голубовича людиною-легендою, актором та режисером зі світовим ім'ям і зізнався, що близько спілкувався з артистом, який все своє життя присвятив розвитку культури рідного краю.

Зазначимо, що у ЛНР чоловік переїхав у 2014 році, де з 1987 року і до самої смерті був художнім керівником Луганського академічного українського музично-драматичного театру.

За плечима Голубовича понад 70 ролей. Актор став відомий завдяки таким роботам як "Пропала грамота", "Дума про Тараса Бульбу", "Дорога на Січ", "Козаки йдуть" та іншим.

2015 року він отримав звання народного артиста ЛНР, а в серпні поточного року російський президент Володимир Путін присвоїв йому звання заслуженого діяча мистецтв РФ.

Що відомо про Михайла Голубовича

Михайло Голубович народився 21 листопада 1943 року у місті Золотоноша Полтавської області УРСР (зараз – Черкаська область). 1967-го закінчив Київський державний інститут театрального мистецтва імені Карпенка-Карого. Після випуску служив у Луганському академічному українському музично-драматичному театрі.

Читайте також:

Із закритого пакету долинала "Червона калина": рідні загиблого в Грозі намагалися додзвонитися на телефон, який лежав у нього в кишені. Відео

«Війна та розлучення»: Віра Брежнєва вперше висловилася про розлучення з Костянтином Меладзе

"Війна буде довгою": українцям озвучили жахливий прогноз. Цьому не видно кінця та краю

Центр Харкова у вогні: нічна атака рашистів позбавила життя 10-річної дитини