Продюсер Ігор Кондратюк поділився своїми роздумами про те, чому він не готовий вибачати борг, який нагромадив співак та водночас воїн Збройних сил України (ЗСУ) Віталій Козловський. Він уточнив, що вирішення питання пов'язане з юридичними аспектами та законом про виконавчу службу, які диктують певні процедури.

Кондратюк ясно пояснив, що, як продюсер, він має обмежені права впливу на процес стягнення боргу, і в даному випадку результат залежить від Козловського, його адвоката і, можливо, рішення суду. Продюсер підкреслив, що він не має права зупинити цей процес своїми власними силами.

Крім цього, Кондратюк заявив, що Козловський має вдячність ЗСУ, оскільки служба у Збройних силах України привчає його до сумлінності та дотримання законів. Це має подвійне значення: по-перше, Козловський захищає свою батьківщину, і, по-друге, він стає законослухняним громадянином. Кондратюк наголосив, що це також допомагає забезпечувати виконання судових рішень, включаючи стягнення боргів.

Щодо боргу самого Козловського, Кондратюк розкрив, що сума становить близько 1,5 мільйона гривень, і що 2021 року співак повернув йому лише 28 тисяч гривень. Продюсер навів наочний приклад, оцінивши, що за такого темпу погашення боргу йому знадобиться багато років, щоб повністю повернути все, що було позичено.

По суті рішення продюсера відмовитися від мирової угоди з Козловським, як зазначено в тексті, може бути трактовано як спроба продовження процесу стягнення боргу, а не як спроба дискредитації співака з боку Кондратюка, як стверджував раніше Козловський.

Читайте також:

Це стане в нагоді кожному автомобілісту: як без проблем прибрати смужки від двірників на лобовому склі

Не пропустіть цей важливий місяць: що потрібно встигнути зробити на городі у листопаді

А потім це пиво ставлять на прилавки: працівник відомої пивоварні справив потребу чан із солодом. Відео