Чим більше дізнаєшся таємниці представників шоу-бізу, тим більше переконуєшся, що вони такі ж смертні, як і прості люди. Ще б пак, відомі люди теж оступаються, помиляються і навіть скоюють злочини.

Про співачку Мілу Нітіч кілька років нічого не було чути. І ось про всі приємні та неприємні моменти останнього часу знаменитість відверто розповіла в інтерв'ю, що вийшло на YouTube-каналі журналістки Аліни Доротюк.

Наприклад, відома українська співачка Міла Нітіч вперше повідомила про ДТП, яке сталося кілька місяців тому у Києві.

Міла Нітіч нахилилася, що дуже поспішала, тому вирішила порушити правила дорожнього руху, про що зараз дуже шкодує.

"Ми їхали, у нас був концерт. Нам потрібно було дуже швидко зробити розворот... Я хотіла скористатися можливістю, це було моє порушення, і я за нього сплатила сповна, чесно.

Був червоний, я хотіла скористатися можливістю, тому що звідти жодна машина не їхала, там було порожньо і я мав можливість швидко здійснити розворот. Так, це було проти правил, але я скоротила б час. І так вийшло, що в цей момент, коли я роблю розворот, у мене в бочину влітає мотоцикліст. І підлогу машини зносить", - пояснила артистка.

За словами Нітіч, ​​вона досі не розуміє, як сталася аварія. Співачка запевняє, що не бачила на дорозі машин та не помітила, що недалеко їде мотоцикл. Під час аварії її машину сильно зім'яло. Але ніхто не постраждав, – розповіла артистка.

"Найголовніше, що всі залишилися живими-здоровими. Я не знаю, звідки він з'явився. Нібито він їхав за правилами... Дві двері під заміну повністю, тому що машина була зім'ята в мотлох", - додала Нітіч і підкреслила, як небезпечно порушувати правила на дорозі.

Читайте також:

"Думала, що це сон": відома українська співачка залишилася без передніх зубів та без гарних губ

Смуткує вся Україна: у віці 75 років не стало легендарної актриси та співачки Ніни Матвієнко

Навіть довелося тікати зі сцени: у путінської співачки Любові Успенської раптово пропав голос. Відео

Його знайшли на козирку під'їзду: у Москві не стало чоловіка та продюсера відомої співачки