Український гурт "Антитіла" потрапив у гучний скандал.

Так, український захисник Віталій Верес попросив дозволу використати трек колективу "Фортеця Бахмут" у біографічному відео. Військовий обрав саме цю композицію, оскільки вона є символічною для нього, адже саме під Бахмутом Віталій Верес отримав поранення, в результаті якого втратив зір.

Однак на прохання пораненого військового співзасновник відомого гурту "Антитіла" Сергій Вусик відповів грубо.

Про неприємну ситуацію розповів сам військовий Віталій Верес у своєму інстаграмі. Боєць написав, що вирішив створити ролик про "головну битву у своєму житті". Як музичний супровід захотів використати хіт “Антитіл”. По дозвіл Верес звернувся до Вусика, який також є автором музики до пісні. Втім відповідь, як каже військовий, неприємно вразила його.

“З якої радості ми це маємо робити? І давати дозвіл викладати наші пісні”, – різко відповів Вусик.

Військовий стверджує, що він пояснив хто він та чому звернувся з таким проханням. Натомість Вусик відповів: "Нас таких тисячі. І ми самі не виключення. Як це стосується пісні і щоб ми ще вас відмічали?".

Щоправда, після розголосу в соцмережах Вусик дуже швидко відреагував на скандал, вибачився і визнав, що був неправий.

“Я не розібрався, не заглибився в ситуацію, і жодним чином не хотів образити чи принизити військового. Я би ніколи не подумав умисно ображати військового, який отримав поранення на війні”, – наголосив співзасновник “Антитіл” Сергій Вусик у своєму зверненні.

Також Сергій Вусик додав, що пісня “Фортеця Бахмут” є у відкритому доступі і на її використання не потрібно окремих дозволів.

Читайте також:

Що робити, якщо представники ТЦК силоміць намагаються посадити в машину: юрист надав роз'яснення

Дикі пробки на кордоні України та Польщі: до водіїв фур вже хочуть приєднатися фермери

Тепер все серйозно: в одній із найвідоміших областей працівникам ТЦК доручили перевіряти документи військовозобов'язаних.

Скільки мають виплатити військовослужбовцю після його звільнення: важливе роз'яснення