Телеведуча Регіна Тодоренко здивувала шанувальників новим постом в Instagram. Як відомо, вона перебуває у шлюбі з музикантом Владом Топаловим, але в новій публікації на «сімейну» тему вона постала з шоуменом Тимуром Родрігезом.

Зірковий дует склався в рамках тревел-проекту "Орел і Решка" і в черговому сезоні шоу вони подорожували по Росії, вирушаючи в найвіддаленіші куточки країни. Ефектності їх спільному кадру додало те, що на руках Регіна Тодоренко тримала милого малюка, а в підписі до посту з іронією розповіла про те, звідки у неї з'явилася ця дитина.

"Напутешествовали" - пояснила артистка. У свою чергу, Тимур Родрігез також не упустив можливості пожартувати з цього приводу: "Ми ж домовлялися відкрити наш головний секрет у Малахова! Як нам тепер повернути їм передоплату, коли ми вже купили квартиру нашої дочки? 😱😱😱".

До слова, ні Регіна, ні Тимур утрималися від пояснень того, чий це малюк насправді. Втім, за них це зробили віддані фанати з почуттям гумору:

Варто відзначити, що до того, як на сторінці знаменитості з'явилася ця провокаційна публікація, в Instagram-stories вона розповіла, що посварилася з чоловіком і вирішила провести день з сином:

Крім іншого, вона зустрілася з рідною сестрою свого чоловіка Аліною Топаловою і разом вони вирушили на прогулянку:

Раніше "Hyser" писав про те, що Слава Камінська поділилася милою сімейною фотографією.

Також наш портал розповів про те, що Наташа Корольова показала, навіщо ходить в ліс з кошиком в руках.

Нагадуємо, що Маша Єфросиніна приміряла на себе чоловіче вбрання і похвалилася акторським талантом.