Кожна дівчина мріє про весілля. Щоб красиво, біле плаття, довга фата, шикарний букет, торт, музика, феєрверки. І щоб наречений красень, щоб подруги обзаздрилися.

Але іноді буває весілля без нареченого, для подруг. Так сталося у Великій Британії, коли до 27-річної Кейлі Стенд не прийшов наречений на весілля. Докладніше про це інформує Фокус.

Як кажуть, випадок смішний, але ситуація страшна. Молоді люди зустрічалися з грудня 2018 року, а у серпні 2020 року хлопець зробив пропозицію. Майбутня наречена працювала у страховій компанії і не погано заробляла, що дозволило назбирати на пристойне весілля. А пішло на захід близько 12 тисяч фунтів стерлінгів (близько $13 тис., або майже 500 тис. грн.). Але наречений, як кажуть у народі, «відморозився» і не з'явився на церемонію.

Кейлі стверджувала, що нічого не віщувало біди. Але коли хлопець не з'явився, наречена вирішила нічого не скасовувати та відгуляти весілля – не пропадати ж грошам. Більше того, гості нареченого теж залишилися та веселилися разом із рештою. Була і фотосесія, і бенкет, і танці.

Єдине, що скасувала наречена – це подорож до Туреччини. А друзі дівчини створили в мережі сторінку для збору коштів для Кейті, щоб хоч трохи повернути гроші, які подруга витратила на весілля, що не відбулося.

Читайте також: