Актор Марк Марголіс, відомий своїми номінаціями на премію Еммі, помер у лікарні Маунт-Сінай у Нью-Йорку на 84-му році життя. Кончина улюбленого кумира Марка Марголіса вразила мільйонів шанувальників у всьому світі.

Докладніше про те, що не стало зірки серіалів "На всі тяжкі", "Коломбо" та "Санта-Барбара" Марка Марголіса повідомляє видання "Hollywood Reporter".

Смерть Марка Марголіса підтверджено його сином, також актором Морганом Марголісом.

Причину смерті Марка Марголіса не було розголошено, хоча офіційна версія для преси говорить про нетривалу хворобу Марка Марголіса.

Марк Марголіс відрізнявся різноманітністю ролей і впевнено співпрацював із режисером Дарреном Аронофскі, знявшись у шести з його 12 фільмів. За свою кар'єру Марк Марголіс виконав понад 80 ролей у кіно та серіалах.

Особливо відомим став Марк Марголіс завдяки епізодичній ролі болівійського злочинця Альберто Тіні у кримінальній драмі "Обличчя зі шрамом" від режисера Браяна Де Пальми, а також у ролях Гектора Саламанки, літнього мексиканського наркоторговця, у серіалах "На всі тяжкі" та "Краще дзвоніть Солу".

Марк Марголіс також знімався в таких серіалах, як "Квантовий стрибок", "Коломбо", "Санта-Барбара", "Закон і порядок", "В'язниця Оз", "Секс у великому місті", "Блудлива Каліфорнія", "Хороша дружина" ", "Американська історія жахів" та інших. Внесок у світову кіноіндустрію Марка Марголіса великий, і Марк Марголіс назавжди залишиться у серці своїх шанувальників та сім'ї.

Читайте також:

Ольга Сумська розповіла про жалобу в сім'ї: не стало близької людини

Дуже дивний у нього ліфчик: Кіркоров насмішив людей своїм вбранням

Її любили мільйони: не стало легендарної актриси радянського кіно. Останні дні дожила на самоті

Це треба побачити: легендарні Scorpions розгорнули прапор України на своєму концерті